Dom parterowy w stanie deweloperskim Ciechocinek

PLN890,000
Na sprzedaż

D43

Identyfikator nieruchomości

127 m2

Rozmiar

3

Sypialnie

2

Łazienki

Opis

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący, jednorodzinny , parterowy bez podpiwniczenia z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku.

Dom budowany w latach 2023- 2024r.

Budynek w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej jest zlokalizowany na działce numer 953/3 w Ciechocinku bezpośrednio przy drodze publicznej jednokierunkowej, utwardzonej  kostką „Polbruk”.

Powierzchnia działki:  497,00m2

Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego : 156,50 m2

Powierzchnia mieszkalna: 103,60m2

Powierzchnia niemieszkalna: 24,10m2

Powierzchnia całkowita budynku : 127,70m2

Ofertę sprzedaży stanowi nietuzinkowy budynek mieszkalny o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń z oddzieleniem strefy dziennej i nocnej , z podniesionym sufitem nad salonem.

Technologia budowy tradycyjna.

Ława fundamentowa : żelbetonowa. Ściany fundamentowe z bloczka betonowego grubości 24cm ocieplone płytą XPS grubości 10cm , siatka z włókna szklanego na zaprawie klejowej. Przestrzeń wentylowana folią bąbelkową.

Ściany budynku : dwuwarstwowe z bloczków gazobetonowych grubości 24cm ocieplone styropianem grubości 20cm.

Więźba dachowa : drewniana.

Dach: dwuspadowy o kącie  nachylenia 300 i nad garażem – kąt 30, kryty membraną, kontrłaty, deskowanie ażurowo, blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym . Odprowadzenie wody z połaci dachowej – system bezokapowy.

Nadproża: żelbetonowe ocieplone płytą XPS grubości 4cm.

Strop: płyta monolityczna krzyżówo zbrojona. Nadciągi  żelbetonowe- nad stropowe ( wyniesione do góry , niewidoczne) , docieplenie stropu – styropianem grubości 25cm.

Stolarka okienna i drzwiowa wraz z roletami zewnętrznymi firmy Hörmann – Nalazek w kolorze grafitowym. Drzwi balkonowe HS (system bez progowy).

Tynki : wewnętrzne- gipsowe,

zewnętrzne – strukturalne silikonowe „ BOLIX”.

Ogrzewanie : gazowe podłączone do sieci; w kuchni , salonie , wejściu , WC , holu – korytarzu  ogrzewanie podłogowe, w łazience dodatkowo zamontowany grzejnik ścienny drabinkowy. W sypialniach i garażu ogrzewanie grzejnikowe- grzejniki ścienne żeberkowe aluminiowe.

Źródło ciepła – kocioł gazowy dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody.

Posadzka: docieplona styropianem 14-15 cm , folia PCV , wylewka grubości  6,5- 7,5cm, w części ogrzewania podłogowego i w garażu zbrojona siatką.

Media: woda ,gaz , energia elektryczna , światłowód , kanalizacja z podłączeniem do sieci miejskiej.

Miejsca postojowe : garaż jednostanowiskowy i dwa miejsca na wjeździe do garażu . Budynek w trakcie realizacji infrastruktury z możliwością dostosowania do osób niepełnosprawnych.

Na program budynku składa się :

Wiatrołap – 3,70m2

Holl – 9,80 m2

Komunikacja – 2,5m2

Kuchnia – 10,10m2

Salon – 27,10m 2

Spiżarnia – 2,70 m2

WC – 1,0 m2

Łazienka – 5,70 m2

Sypialnie –pokoje 3  : 14,50m2/ 15,40 m2 / 11,10m2

Pomieszczenie gospodarcze kotłownia – 6,50 m2

Garaż – 17,60m2

Wejście do budynku od strony frontowej poprzez wiatrołap , hol do głównej , bardzo jasnej przestrzennej dziennej strefy domu, którą stanowi salon z podniesionym sufitem połączony z kuchnią. Z kuchni jest bezpośrednie wejście do spiżarki . Otwarty układ strefy dziennej , podniesiony sufit nad salonem wizualnie dodaje przestronności . Z salonu przez dwa drzwi bez progowe(HS )możemy wyjść na narożny duży taras ziemny. Z holu przechodzimy do łazienki i części nocnej

(3 sypialnie) i dalej komunikacją do jednostanowiskowego garażu. Z garażu do pomieszczenia gospodarczego kotłowni  z którego jest też wyjście na zewnątrz budynku.

Lokalizacja:

Idealna dla każdego (dla osób żyjących w biegu , ceniących wygodę , spokój ,ciszę , przestrzeń jak i kontakt z przyrodą). Spokojna okolica domków jednorodzinnych. Blisko Parku Zdrojowego ,około 1500m od centrum miasta , w pobliżu znajdują się sklepy  spożywcze tj. Żabka, Dino , apteka, przychodnia rodzinna. Bardzo dużym atutem jest bliska odległość do Szkoły Podstawowej jak i przystanek autobusu komunikacji miejskiej  oraz dalekobieżnej  Toruń – Włocławek.

Inwestycja realizowana przez inwestora prowadzącego działalność w zakresie architektury i nadzoru budowlanego z praktyką od 1994r

Serdecznie zapraszamy

Dom godny polecenia

Fachowość i perfekcja w każdym detalu.

 

Cena : 890 000 zł negocjacji

Adres

 • Kraj: Polska
 • Region / Województwo: Kujawsko-Pomorskie
 • Miasto / Miejscowość: Ciechocinek
Otwórz w Mapach Google
 • Identyfikator nieruchomości D43
 • Cena PLN890,000
 • Rodzaj nieruchomości
 • Status nieruchomości
 • Pokoje 3
 • Sypialnie 3
 • Łazienki 2
 • Rok budowy 2023
 • Rozmiar 127 m2
 • Powierzchnia terenu 497 m2
 • Etykieta
 • Garaże 1
 • Rozmiar garażu 17.6 m2

Kontakt

Cecylia Dziekanowska

Agent nieruchomości
ul. Kopernika 2, 87-720 Ciechocinek
+48 602 355 451
cecylia.dziekanowska@vp.pl
Inne nieruchomości